Stoły warsztatowe

Producent Mebli Warsztatowych

Producent mebli warsztatowych JDK Poland. Wybierz funkcjonalne meble warsztatowe - stoły, szafki i wózki, które z powodzeniem wykorzystasz w swoim warsztacie lub garażu. Pracuj wygodnie i jeszcze bardziej efektywnie, dzięki naszym meblom dostępnym w atrakcyjnej cenie.

Stoły

Pracuj wygodnie wybierając nasze nowoczesne narzędziowe stoły warsztatowe, które idealnie wkomponują się w Twoje miejsce pracy.
Stoły warsztatowe

Szafki

Przestronne, eleganckie i funkcjonalne narzędziowe szafki warsztatowe, w których bez problemu zmieścisz wszystkie swoje narzędzia.
Szafki warsztatowe

Wózki

Metalowe wózki warsztatowe, to funkcjonalne szafki z blatem na kółkach, dzięki którym już zawsze będziesz mieć swoje narzędzia pod ręką.
Wózki warsztatowe

Wózek warsztatowy na kółkach na narzędzia. RWB15

szafka warsztatowa z wysuwanym wózkiem czerwona

stół warsztatowy narzędziowy wb3 - producent mebli warsztatowych

szafka z tablicą na narzędzia

Jakość i funkcjonalność

Przemyślany układ szafek, półek i szuflad sprawi, że zawsze odnajdziesz narzędzia, których szukasz. Wysokiej jakości blaty stołów wykorzystasz jako niekończącą się przestrzeń roboczą.

Bogactwo kolorów

Warsztat nie musi być już dłużej nudnym miejscem. Dobierz idealny kolor mebli do swojego wnętrza, dzięki czemu praca będzie przebiegała w jeszcze lepszej atmosferze.

JDK POLAND - producent mebli warsztatowych

Wybierz trwałe i funkcjonalne rozwiązania. Produkujemy meble garażowe i warsztatowe z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu przez długi czas będą służyć Ci w nienagannym stanie. Wyposaż swoją przestrzeń roboczą w nasze stoły wózki i szafki narzędziowe.

Więcej informacji